piątek, 4 maja 2012

Majówkowo

Witam serdecznie! ;)

Mój długi weekend majówkowy dobiega końca.(co prawda zostały jeszcze dwa dni, ale nie mam pomysłu na te ostatnie dni  )Mimo, że w tym roku nie spędziłam go z moim Tż gdzieś po za domem to i tak były jednodniowe wypady w różne ciekawe miejsca m.in Aquapark, Augustów, nad jeziorko i mnóstwo spacerów! I jako, że było bardzo gorąco wieczorem nie mogło się obejść bez grilla ;)
Majówkowe zakupy też już za mną! ( obyło się bez szaleństw)
Myślę, że takie dni są potrzebne każdemu aby się zrelaksować i odpocząć. W końcu majówka jest tylko raz w roku, wiec szkoda czasu na lenistwo! Tym bardziej, że było ( no właśnie było, dziś postanowiło się to trochę zmienić i nad miastem rozgościła się burza) bardzo słonecznie. Całodzienny pobyt w aqaparku to czysty relaks! Mnóstwo saun do wyboru. Programy łaźniowe: maseczki, aromaty, sól do nacierania z morza czarnego oraz odżywczy miód na skórę! Muzyczny basen, zjezdzalnie pełne adrenaliny i wiele innych atrakacji.
W Augustowie spacerowaliśmy prawie cały dzień, jedliśmy pyszne lody amerykańskie i podziwialiśmy łabędzie! Ja chcę więcej takich dni!
A wam Kochanie jak minęły te dni? Całkiem spokojnie? Spontaniczne wyjazdy? Czy może jednak leniuchowanie?
Aquapark


 Wycieczka Augustów 
 Majówkowe zakupy! :)


Miło obejrzeć zdjęcia z majówki i sobie powspominać.

Pozdrawiam, Sylwia.

2 komentarze:

 1. Cześć Sylwia ;) Fajny post ^^ , zdjęcia super, a szczególnie te z Aquaparku . Mi ten długi weekend zleciał dość szybko , nigdzie nie wyjeżdżałam. A tak to spacery , grill , gry w piłkę itp. :)
  Pozdrawiam ;p
  Kolorowa♥

  OdpowiedzUsuń
 2. widać, że majówka się udała, super zakupy :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Najaktywniejsze:

Get this commentators widget