piątek, 20 grudnia 2013

Fotoksiążka CEWE - prezent idealny

Hej dziewczęta! 

Jak tam nastroje przed Świętami? Dziś robiłam pierniczki, który wyszły przepysznie i powolutku wdrążam się w ten świąteczny czas. Niestety dopiero teraz ponieważ troszeczkę chorowałam i nadal męczy mnie straszny katar i kaszel. Nie miałam siły ani ochoty nic robić. Jedyne moje zajęcie to spędzanie całych dni w łóżku. Nawet nie miałam jak wybrać się jeszcze po prezenty. Zawsze wszystko zostawiam na ostatnią chwilę a potem BUM! Nie mam przecież prezentów. 
Dzisiaj chciałam Wam pokazać idealny prezent jakim jest Fotoksiążka CEWE. Opowiem troszkę jak tworzy się takie cudo. 


Naszą Fotosiążkę dostajemy w twardym, firmowym kartoniku. Fotoksiążka jest zabezpieczona dodatkową folią. 

Tematem mojej fotoksiążki jest nasza miłość wyrażona w zdjęciach
Zaczynamy od tworzenia Fotoksiążki 

Krok pierwszy:  wchodzimy na stronę www.fotoksiazka.com.pl
Krok drugi: pobieramy program za pomocą którego tworzymy swoją fotoksiążkę
Krok trzeci: projektujemy swoją niezwykłą fotoksiążkę
Krok czwarty : wybieramy sposób płatności i dostawyJest to świetna, ale czasochłonna zabawa. Ja przy tworzeniu swojej spędziłam dwie godziny projektując każdą stronę oddzielnie, dobierając odpowiednie tło, zdjęcia. Mamy do swojej dyspozycji różnego rodzaju cliparty , ramki.  Możemy również wstawić napisy pod zdjęciami oraz zaprojektować jak będzie wyglądała okładka i jej grzbiet.
Tylko od nas zależy jak będzie wyglądać nasza fotoksiążka


 Powiem szczerze, że gdy pierwszy raz ją oglądałam byłam zachwycona jej jakością. Wiedziałam już jak będzie wyglądała bo sama ją projektowałam ale gdy oglądaliśmy ją razem z moim Wu byliśmy pod wrażeniem. Kolory są  wyraziste, żywe. Te zdjęcia zachowane w Fotoksiążce są idealną pamiątką na długie lata. Może być również wspaniałym prezentem, który podarujemy bliskiej osobie. Z pewnością zaskoczy każdego! Mój Wu był bardzo szczęśliwy, że zrobiłam taką pamiątką właśnie z naszych zdjęć i o nas.Nowością w fotoksiążce jest możliwość umieszczenia filmiku, który zapisany jest w fotoksiążce za pomocą kodu QR. Kod skanujemy komórką bądź tabletem (może być nam potrzebny specjalny program od odczytywania tych kodów. Z łatwością go ściągniemy z aplikacji) Otwiera nam się strona na którą wchodzimy i odtwarzamy filmik, który umieściliśmy wcześniej w projektorze. Taki film jest przechowywany przez 3 lata od wgrania.CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża A4
Format: ok. 21 x 28 cm (zamknięty)
Oprawa: indywidualnie zaprojektowana, twarda Ilość stron: 26
Papier: 200 g/m²
Koszt: 145 zł (wersja z filmikiem)

Naprawdę warto zastanowić się na zakupem Fotoksiążki bo jest wspaniałym i niesamowitym prezentem na lata. Ja nie poprzestanę tylko na tej. :)

.

Dobranoc dziewczynki.

Zapraszam na instagram

7 komentarzy:

 1. Naprawdę świetny prezent :)
  Estetycznie wykonana i do tego będzie wspaniałą pamiątką!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna :) I też uważam że to bardzo fajny prezent :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna fotoksiążka, ja nawet wczoraj też opisywałam swoją, super pamiątka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł na prezent, już mam pomysł kogo mogę ją obdarować ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. znam te fotoksiążki i przyznaję, że są genialne ;) a pomysł na prezent pierwsza klasa :) ja też niestety nie mam czasu na te święta :P ale udało mi się troszkę udekorować mieszkanie ;) jeżeli masz ochotę to zapraszam do siebie http://glammadame1990.blogspot.com/2013/12/dekoracje-swiateczne-2013r.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Również miałam okazję stworzyć własną fotoksiążkę ze zdjęć ślubnych. Idealna pamiątka :)

  OdpowiedzUsuń

Najaktywniejsze:

Get this commentators widget